Hot Gastro

O firmie

Firma Hot-Gastro istnieje na rynku od 1995 roku.

Inicjatorką i założycielką działalności, jest Urszula Zajączkowska, która wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywała pracując m.in: w Dziale Zakupów i Inwestycji ORBIS S.A - odpowiedzialnym za generalne zaopatrywanie hoteli sieci Orbis, firmie Permadeck Joint Venture budującej i wyposażającej hotele sieci Park oraz spółce Polskie Hotele, dzięki czemu poznała wymogi stawiane hotelom oraz standardy wyposażenia, a nawiązane kontakty z producentami polskimi i zagranicznymi, zaowocowały współpracą, która w wielu przypadkach trwa do dziś.

Hot-Gastro

Ogromne potrzeby rynku oraz brak firm posiadających tak dużą znajomość branży HoReCa stały się inspiracją do rozpoczęcia własnej działalności firmy Hot-Gastro, której celem od początku było przede wszystkim profesjonalne doradztwo bazujące na zdobytej wiedzy merytorycznej i praktycznej.

Chcąc sprostać coraz większym wymaganiom rynku, wychodząc na przeciw oczekiwaniom względem kompleksowej obsługi wraz z profesjonalnym doradztwem, nasza firma wciąż poszerza swoją wiedzę, dzięki czemu stale rozszerza swoją ofertę.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu oferujemy Państwu kompleksową obsługę doradczą i wykonawczą w zakresie prowadzenia działalności hotelarsko-gastronomicznych począwszy od etapu planowania wraz z kosztorysem, poprzez projektowanie, pierwsze wyposażenie, wsparcie na etapie Pre-Opening i dalsze doposażenie, gwarantując płynność przejścia między poszczególnymi etapami oraz minimalizację kosztów.

W związku z dużym zróżnicowaniem lokali gastronomicznych, zarówno pod względem typu oferowanego menu, miejsca prowadzenia działalności i typu obsługi, grupy docelowych klientów czy innych czynników – naszym zadaniem jest tworzenie indywidualnych projektów i programów wyposażenia zgodnych z rzeczywistym zapotrzebowaniem danej inwestycji.

Zaufanie naszych Klientów zdobywamy poprzez fachową obsługę i profesjonalne doradztwo, jak również sympatyczną atmosferę i atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do współpracy